Afdeling Roeselare
 
Home
Nieuwsbrief
Nieuwtjes
Bestuur
Trainers
Trainingen
Kalender
Eigen Organisaties
Resultaten
Foto's
Clubinformatie
Start To Run
Links
Jeugd

Facebook

 

 
 
 
Uitslag Kermismeeting Roeselare zaterdag 22 augustus 2015 - Uitslag

Uitslag en foto's 21-juli-loop te Roeselareop 21 juli 2014
Kinderloop 3-7
Kinderloop 8-12
Start-To-Run
Jogging
Stratenloop

Uitslag Kermismeeting te Roeselare op 25 augustus 2013: resultaten

Uitslag Kermismeeting te Roeselare op 25 augustus 2012: resultaten

Uitslag 21 juli-loop te Roeselare 2012: resultaten

Uitslag 21 juli-loop te Roeselare 2011: Resultaten

Kermismeeting 21 augustus 2010 te Roeselare: resultaten

Uitslag 21 juli-loop te Roeselare

steprace

kinderloop

3 km - Start-to-run

6 km - Jogging

15 km - Startenloop

Memorial Leon Denys te Izegem 30 mei 2010

Start to Run - resultaten maandag 17 mei 2010

Beker van Vlaanderen pup/min meisjes te Roeselare op 17 april 2010

Resultaten

Puntentabel

Meerkamp te Knokke-Heist
3 Roeselaarse atleten deden mee in Knokke-Heist aan de meerkamp .
 
Elias Doom werd 3e met 1348 punten op 17 deelnemers
 
Marlies Bulcke 4e met 1199 punten op 28 deelnemers
 
Alexander Doom 1e met 2850 op 25 deelnemers

Indoor Gent zaterdag 27 februari 2010
BEN
Elias Doom 60m 10.03”
                   Kogel 7m73

PUP
Nils Pauwelyn 60m 9.52”
                      Kogel 6m03

MIN
Hanne Pauwelyn 150m 24.51”
                           Ver     3m

Alexander Doom 60m 8.57”
                            Kogel 11m
                            150m 20.69”

Crosscup Dour
Barbara Maveau haalde mooie 4° plaats op het loodzware parcours van Dour

Wallemoteveldloop
Uitslag Wallemoteveldloop te Izegem op 14 februari 2010

 

Kermismeeting te Roeselare

Kermismeeting te Roeselare op 22 aug 2009

Vlaamse kampioenschappen - Cadetten en scholieren

Zaterdag 15/08/2009 hadden in Brugge onder zomerse weersomstandigheden de
vlaamse kampioenschappen plaats voor Cadetten en Scholieren.
In totaal kwamen 15 Flac-atleten in actie.
Voor onze Roeselaarse afdeling haalde 1° jaars cadette Orphee Depuydt een
bronzen medaille op de 100m.
In haar reeks liep ze 12.65 om in de finale naar 12.47 te snellen.

Verder liep Bram Dekiere 100m : 11.86 en werd hiermee 5° in de snelste
reeks; op de 200m liet hij als 1° jaarsscholier een mooie 23.68 noteren.

Gilles Platteeuw ten slotte nam deel aan de 400 m en liet een tijd van 55.58
afdrukken

Fietsmarathon - Rumbeke, 9 augustus 2009

Dat onze flac-atleten zowel op de piste als in het veld deftig uit de voeten
kunnen wisten we al, maar dat ze ook meer dan hun mannetje (en vrouwtje)
kunnen staan op de fiets bewezen onze 8 clubmakkers afgelopen zondag.
Op het rumbeekse kerkplein namen ze voor de derde maal deel aan de
fietsmarathon.  Nadat ze de vorige 2 edities telkens nipt naast de 1° plaats
grepen was het ditmaal prijs.
Christ, Bernard, Danny, Barbara, Koen, Nick, Thijs en Davy wonnen de
fietsmarathon.  Ze legden samen maar liefts 143,5 km in 50'.
Proficiat!

Foto's zijn terug te vinden op http://picasaweb.google.be/flacroeselare

Uitslagen 21-juliloop te Roeselare 2009

StepRace
Kinderloop
Start-to-Run (3 km)
Jogging (6km)
Stratenloop (15 km)

 

Verslag Westvlaams Kampioenschap voor de jeugd te Izegem za 27 juni
Jeugd FLAC Roeselare goed vertegenwoordigd op PK
Afgelopen zaterdagnamiddag vond in het sportstadion van  Izegem het jaarlijks Provinciaal Kampioenschap atletiek voor de jeugd plaats.  De atleten van FLAC Roeselare lieten zich niet onbetuigd in de jacht op medailles in de verschillende disciplines die op het programma stonden. Slokop van dienst was Matthias Demeulemeester.  Naast twee bronzen medailles in het speerwerpen en discuswerpen bij de miniemen jongens, wist Matthias op overtuigende wijze de gouden plak te veroveren in het kogelstoten met een worp van 11.55m met de 3kg kogel – maar liefst meer dan 1 meter boven zijn persoonlijk record.  Bij de benjamin jongens bracht Nils Pauwelyn een bronzen en zilveren medaille mee naar huis na een mooie prestatie in het verspringen en het kogelstoten.  Dat het mede dank zij het zomerse weer een geslaagde atletieknamiddag werd voor de Roeselaarse afdeling van atletiekclub FLAC, komt verder nog tot uiting in een aantal mooie ereplaatsen voor ondermeer Alexander Doom (discuswerpen), Jeroen Gonnissen (60m en hoogspringen), Hanne Scheffers (60m) en Hanne Pauwelyn (hockeybalwerpen).

West-Vlaams kampioenschap voor de jeugd op 27 juni 2009
BK Masters te Sint-Niklaas
Tijdens het voorbije weekend werd in een winderig Sint-Niklaas het BK gehouden voor Masters.
Kristien Oplinus (W50) domineerde de 100 en 200 meter met groot overwicht. Ze liep 2 beste seizoenstijden in 14"63 en 30"60, telkens met tegenwind.
Liliane Denys (W55) verzamelde ook 2 medailles, maar dan wel zilver: een tweede plaats voor Liliane op de 100m in 15’"58 en op de 200m in 32"’66.
Ook een sterke prestatie van Annik Van Eynde (W40) in het speerwerpen : Ze werd Belgisch Kampioene met een beste seizoensprestatie van 34m31.
Dat belooft zeker voor de interclub-wedstrijd van 14 juni in Deinze.
Memorial Leon Denys te Izegem op 24 mei 2009
Beker van Vlaanderen te Roeselare op 16 mei 2009 2e landelijke
Rubenscup te Izegem op 1 mei 2009

BK-master Indoor te Gent op zaterdag 28 februari 2009

Gisteren op het BK indoor te Gent werd door de Roeselaarse masters meer dan behoorlijk gepresteerd.
Op de 60 m heren werd Kurt Standaert 6e in zijn reeks 60 m in 8.19, in de 200 m liep hij alhoewel licht geblesseerd toch uit in 29.61.
Liliane Denys won goud in het hoogspringen met een matige 1m10. In de 60 meter verbeterde ze zich tot 9.66 en won daarmee brons.
Kristien Oplinus liep een goeie 60 m en won zilver in 9.15, terwijl ze zich in de 200 m met ongeveer een seconde verbeterde tot 30.77 en hierdoor onverwachts het goud in de wacht sleepte.

De resultaten van het PK-Indoor te Gent
Op het Pk indoor haalde Flac 45 medailles binnen.
Ook de Roeselaarse atleten deden hun duit in het zakje:
Zo werd Sanne Arteel Pk op de 800 m (Jun), Depuydt Orphee (Cad)  op de 60 en de 200 m en Kurt Standaert op de 200m bij de masters.
Verder veroverde Master  Kristien Oplinus zilver op de 60m en brons op de 200 m.
Master Liliane Denys haalde brons op de 60 m net als Junior Thijs Dekiere op de 1500m
Jan Carly tenslotte haalde brons op de 200m en in het verspringen.
Griet Dekeunik haalde brons bij de cad meisjes kogelstoten.
PK-Jabbeke
Hallo,
Liefst 100 Flac-atleten namen afgelopen zondag deel aan de provinciale kampioenschappen veldlopen te Jabbeke.
Onder hen ook heel wat van onze roeselaarse flacers. Anouck Dedeyne won overigens haar titelstrijd en was terecht reuzetrots met haar gouden plak. Ook alle andere atleten zetten hun beste beentje voor met heel wat top-10 plaatsen als resultaat. De volledige uitslag kan je nalezen op www.avjabbeke.be
Filip

Wallemoteveldloop te Izegem op 15 februari 2009

Kermismeeting te Roeselare op 23 augustus 2008
21-juliloop 2008
© Flanders Athletic Club afd. Roeselare vzw 2004  
wil u iets kwijt over of op de website?

 

 

 
 
vdab
 
webmaster